Znów ruszamy ...
Dodane przez Annels dnia Sierpień 20 2008 18:54:59
Długo musieliście czekać, na to, że cokolwiek nowego pojawi się. Ale wreszcie doczekaliście się. Wasza Annels powróciła w wielkim stylu. A o to nowości.

LOGO

Słyszałam pogłoski, że tamte logo było fe itd. Więc zrobiłam nowy. Mam nadzieje, że się podoba. Trochę się nad tym napracowałam.

ANKIETA

Zrobiłam nową ankietę. Na początku zastanawiałam się jaką zrobić. Padło wiele propozycji. Ale to nie było to. Chciałam jakoś odświeżyć to. Więc wypadło na to "W jakim przedziale wiekowym jesteście...". Mam nadzieję, że dużo osób zaangażuje się w robienie "statystyki" i zagłosuje w naszej ankiecie

MANGA

No i macie. Już na naszej stronie jest dostępny IV rozdział mangi Vampire Girl pt. "Obietnica". Ale tylko zarejestrowani mogą pobrać rozdział. Następny rozdział już niedługo ^^.

WIęCEJ GRAFIKI

Postanowiłam rozszerzyć stronę o kilka działów. Jak na razie otworzyłam dział Sygnaturki. Jak na razie można znaleźć tylko 8 sygnaturek zrobionych przeze mnie. Ale z dnia na dzień będę dodawać nowe. Zamierzam też zrobić dział Entery , Rendery, Buttony i Plany Lekcji, ale to dopiero potem.

Na razie to wszystko. Dziękuje za uwagę i dobranoc :*